Tarımsal File / Özel Ürünler

Gölgeleme Fileleri

Yüksek yoğunluk polietilenden imal edilen güneşe karşı dayanıklı U/V katkılarıyla güçlendirilmiş olan gölgeleme filelerimiz güneş ışınlarını %30'dan % 90'a kadar keserek talep edilen gölgeleme oranında gölge sağlar.

Seralarda sera naylonunun üzerine ya da direk olarak kaplanan filelerimiz bitkiler icin ideal gelişme ortamını oluşturur. Iklim şartlarına göre filelerimizin 5 ila 10 yıl arasında dayanım süresi vardır.

ARI TÜLÜ

Seralarda dölleme yapan bambus arılarının dışarıya kaçmaması için seraların kenarına kaplanan arı filelerimiz özel dokumasıyla hem arıların dısarıya çıkmasını engeller hem de kelebek ve diğer zararlıların sera içine girmesini önler.

DOLU FİLESİ

100% orijinal yüksek yoğunluk polietilenden imal edilen UV ışınlarına karşı güçlendirilmiş dolu filelerimiz en şiddetli dolulara karşı dahi dayanıklıdır.

Dolu filelerimiz sadece ürününüzü korumöakla kalmayıp fidan ve ağaclarınızı da koruduğu için hem bu yılın hemde önümüzdeki yıllın mahsülünü garantiye alır.

Filelerimiz Güneşin şiddetli ışınlarına karşı U.V. stabilizör katkılı olduğundan sadece bir kullanımlık değildir ve tekrar tekrar kullanılır.

Kullanım Alanları
Yaygın kullanım alanları vardır, özellikle üzüm bağları, elma ve kiraz bahçeleri,domates ve diğer meyve sebze ekim tarlaları en çok kullanıldığı alanlardır.

Renk
Beyaz, yeşil

KUŞ FİLESİ

Yüksek yoğunluklu polietilenden imal edilen kuş filelerimiz meyve ve sebzelerinize, tohumunuza, fidanlarınıza kuş zararlarına karşı en etkili koruma sağlar. Özel dokumasıyla kuşların geçmesini engeller ve isteğe bağlı olarak gölgeleme olarak da kullanilabilir.

Güneşin şiddetli ısınlarına karşı U.V. katkılarıyla güçlendirilen kuş filelerimiz tekrar tekrar kullanılır.

Renkler
Yeşil, Beyaz

* Diğer renk ve ebatlar müşterinin isteğine göre üretilebilir.

RÜZGAR KIRICI FİLELER

100% orijinal yüksek yoğunluk polietilenden imal edilen UV ışınlarına karşı güçlendirilmiş rüzgar kırıcı filelerimiz, rüzgarın ve güneş ışınlarının şiddetini keser ve ayrıca özel dokumasıyla kum ve tozların geçmesini engeller.

Kullanım Alanı
Özellikle besi çiftliklerinde yoğun olarak kullanılan rüzgar kırıcı filelerimiz hayvanlarınız için rahat ortamlar hazırlar.

Rüzgarın etkisini azaltmak istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz filelerimiz uzun yıllar dayanım sağlar.

Renkler Yeşil, Siyah

*Diğer renk ve ebatlar müşterinin talebine göre üretilmektedir.

ZEYTİN SERGENLİK FİLELERİ

Yüksek yoğunluklu polietilenden üretilen zeytin toplama filelerimiz yüksek mukavemetlidir. Sık dokumasıyla çalılara takılmadan zeytin ve diğer toplanabilir ürünleri rahatça toplamanıza imkan verıir.

Güçlendirilmiş katkılarıyla sadece bır seferlik değil tekrar tekrar kullanılır.

Standart Renkler Turuncu, Kırmızı

*Diğer renkler ve ebatlar müşterilerin taleplerine göre üretilir.