Hakkımızda

Güneş Tarım | Kalite ve Tecrübenin Buluştuğu Yer

Gelişen dünya üzerindeki yerimizi korumak için Tarım ve Tarım Teknolojisi Sektöründe 1996 yılında Zirai İlaç -Tarım Aletleri – Organik Gübre – Tohum – Çiçek Toprağı-torf toptan/perakende satış ve dağıtım konusunda hizmetlerine başlamış olan Güneş Tarım Ltd. Şti. 2000 yılından itibaren temel faaliyet alanı olarak Damla Sulama Sistemleri, anahtar teslim projeler, uygulama ve 2005 yılı itibari ile Solar Enerji sistemleri alanında yoğunlaşmış olup 2007 yılı itibariyle ürün ve hizmet portföyüne pivot sulama sistemlerinin Türkiye Distribütörlüğünü’ de eklemiştir. Kuruluşundan bu yana verdiği kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ile Güneş Tarım her zaman bir adım önde olmuştur. Kendimizi sürekli yenileyerek ve eksiklerimizi bulup geliştirerek günümüze kadar varlığını korumuş olup siz müşterilerimize memnun edecek ürünler ve çözümler sunmaya devam etmektedir.

Güneş Tarım olarak deneyimli ziraat mühendisleri ve kaliteli teknik personelimiz ile müşterilerimize daha iyi hizmet, kaliteli ürünler sunmak için başlattığımız mücadelemizde, Uluslararası Standartların belirlediği kriterlere uygun ürünleri tercih ederek, hizmette kaliteyi en yükseğe çıkarabilmek için çalışmalarımıza devam ederek sektörde Lider olma misyonuyla sürdürüyoruz.

Sektörde ortaya koymuş olduğumuz güvenilir ve tecrübeli yapımızla müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirerek reel büyüme hızıyla yapılanarak kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

Biz Bir Aileyiz

Hasan Hüseyin MOTUK

Yönetim Kurulu Başkanı
Ziraat Mühendisi

Celalettin SÖNMEZIŞIK

Finans Müdürü
-

İrfan EKEN

Teknik Servis
-

Ali İhsan AFŞAR

Teknik Servis
-

Ahmet MOTUK

Teknik Servis
-

Ali MOTUK

Elektrik Teknikeri
-